+38 (095) 423 16 69 | +38 (097) 139 84 86 surmamaplus@gmail.com

Виплати

*Ознайомтеся, будь ласка, з умовами програми СУРОГАТНЕ МАТЕРИНСТВО*
*Компенсація 14 000 євро + 2 000 євро на харчування 💶, За 2 їх – 20 000 євро + 2 000 євро на харчування 💶 *.
Також є додаткові виплати (вони розписані нижче)
Перший раз приїжджаєте до клініки для проходження первинного обстеження та здачі аналізів. Клініка знаходиться у Києві, є філія у Кропивницькому (Кіровоград). Витрати на проїзд (поїзд 🚂, автобус 🚌 та маршрутне таксі 🚕 ) відшкодовуємо в обидві сторони на банківський рахунок українського банку (Укрсіббанк, Ощад банк…) Карта Приват банку не підходить 🙅♀️
Якщо обстеження та аналізи будуть у межах норми, Вас візьмуть у програму. 😉
*** Вартість проїзду та обстеження компенсуються навіть у тому випадку, якщо ви не проходите у програму за результатами аналізів. 👍

*ПЕРЕНОС ЕМБРІОНІВ:*
Технічно перенесення ембріонів у порожнину матки – процедура не складна. Зазвичай маніпуляція проводиться без наркозу на гінекологічному кріслі. Спочатку підготовлені до перенесення ембріони завантажуються у спеціальний катетер. Катетер для перенесення ембріонів є тонкою трубочкою з пластику, яку проводять через піхву і шийку в порожнину матки.
Для контролю під час процедури використовується ультразвуковий сканер. Займає перенесення 15-25 хвилин. Після перенесення ембріонів пацієнтку проводять до спокійної палати, де їй необхідно відпочити.
Через 2 тижні після перенесення ембріонів, ви здаватимете аналіз крові ХГЛ. ХГЛ – це найдостовірніший спосіб дізнатися про вагітність на ранніх термінах. *Якщо ХГЛ негативний (тобто ембріон не прижився) – ви отримуєте компенсацію у сумі 3 100 грн. Позитивний тест ХГЛ-7 400 грн.
*У разі якщо вагітність не підтверджується на УЗД (уже після ХГЛ) – ви отримуєте компенсацію у сумі 5 000 грн.*

ВИПЛАТИ ПО ПРОГРАМІ: починаються при підтвердженні вагітності. Сума компенсації виплачується частинами. Це потрібно на випадок, якщо у вас трапиться викидень або завмирання вагітності, щоб ви не залишилися з порожніми руками. 🤷♀️
• *8-9 тиждень –14 800 грн.* – на розрахунковий рахунок СМ у гривні.
• *16 тиждень – 2 000 євро* (перераховують генетичні батьки на валютний рахунок СМ, який Ви до цього часу маєте накрити у будь-якому українському банку). Це сума харчування на всю програму. Сума виплачується після другого позитивного скринінгу у нашій клініці. Міжнародний банківський переказ здійснюється протягом 2-х. тижнів.
• *28 тиждень (7 місяць вагітності) – 4 000 євро* (перераховують генетичні батьки на валютний рахунок СМ. Сума виплачується після позитивного УЗД у нашій клініці. Міжнародний банківський переказ здійснюється протягом 2-х тижнів).
• _*Залишок суми отримуєте після пологів:*_
– *9 600 євро – якщо одна дитина 👩👦
– 9 600 + 6 000 євро якщо двійня * 👩👦👦

**ПЕРЕЇЗД НА 🤰 пологи (moa)*

Ближче до 8 міс. переїзд до Києва на київську Квартиру із зручностями: телевізор 📺, інтернет, 👩💻живлення, 🍱 🍓🍏покоївка 🧤все включено. + Вам надається додаткова виплата на няню 🤱для Вашої дитини (діток), на період Вашої відсутності на пологах. Сума виплати залежить від того, як довго вас не буде вдома:
_*• 5 тижнів – 200 євро;
• 6 тижнів – 250 євро;
• 7 тижнів – 300 євро;
• 8 тижнів – 350 євро;
• 9 тижнів – 400 євро;
• 10 тижнів – 450 євро;
• Понад 11 тижнів – 500 євро.
• У випадку, якщо ви проживаєте у Києві і вам не потрібно буде переїжджати заздалегідь, ви отримуєте 100 євро.*_

*ПОЛОГИ:🤰
Самі пологи проходять в одному з Київських пологових будинків, з якими ми співпрацюємо.
_*Кесарів розтин призначається тільки якщо є протипоказання до природних пологів. Доплата у разі кесарева 500євро 💶*_
Усі витрати на обстеження РМ, транспортні (зберігаєте квитки), медикаментозні (зберігаєте чеки), вітамінозні, пов’язані зі знаходженням РМ на обліку в жіночій консультації, на обстеження та аналізи, необхідні для контролю вагітності, витрати пов’язані з організацією та проведенням пологів оплачує клініка.

Після пологів догляд за дитиною переходить одразу до біологічних батьків. Грудьми ви не годуєте, лікар запропонує вам медикаменти, які припиняють лактацію.

Ви відновлюєтеся в пологовому будинку після пологів, оформляється відмова на дитину, отримуєте довідку про те, що були сур.мамою* (це документ, що підтверджує законність ваших дій*), і можете повертатися додому.🏡

*Якщо Ви проходите програму у нас у клініці вдруге – доплата 2 000 💶 євро
Якщо Ви проходите програму втретє – доплата 3000 євро* 💶.

 Хочешь стать сурмамой?

Оставь свои контакты, мы расскажем как это выгодно и полезно!

Звоните по указанным телефонам

+38 (095) 423 16 69
+38 (097) 139 84 86

[contact-form-7 404 "Not Found"]