+38 (095) 423 16 69 | +38 (097) 139 84 86 surmamaplus@gmail.com

Чим ризикує сурогатна матір?

З кожним роком сурогатне материнство стає все більш поширеним. Це пов’язано з тим, що все більше людей поінформовані про таку можливість, як сурогатне материнство, для того щоб зачати дитину. Зростає також інформованість гестаційних кур’єрів, зараз вже жінки не відносяться категорично погано до можливості стати сурогатною мамою і подарувати комусь щастя материнства. Свою лепту в програму сурогатного материнства вносять державні дотації, які дозволяють безплідним парам трохи знизити витрати на саму процедуру штучного запліднення. Таким чином, сурогатне материнство, як і штучне запліднення, є досить добре продуманої відточеною програмою, в якій репродуктологи вже давно і добре розбираються. Але, на жаль, навіть наявність багаторічного досвіду у клініки репродуктології не гарантує того, що сурогатне материнство пройде стовідсоткова ідеально. Саме тому, якщо ви зважилися бути сурогатною матір’ю, вам необхідно попередньо дізнатися про всі ризики, з якими пов’язане сурогатне материнство. Таким чином, ви будете впевнені, що все пройде гладко, і зможете звести до мінімуму всі неприємні наслідки, які рідко, але все ж трапляються.

1.Пробіли в законодавстві.

В першу чергу, істотний ризик полягає в тому, що в законодавстві є прогалини, які дозволяють варіювати права і обов’язки сурмам на свій розсуд. В результаті виникає ймовірність того, що генетичні батьки дитини можуть або залишити малюка сурогатної мами, або відмовитися виплачувати компенсацію, чи не будуть виплачувати кошти на утримання сурогатної матері.

Як уникнути?

Всього цього можна уникнути, якщо ви використовуєте послуги посередників, тобто нашого агентства сурогатного материнства «Мама плюс». У нас є чималий досвід ведення програм сурогатного материнства, і ми чудово знаємо, як захистити права наших сурогатних матусь і переконатися, що ваша вагітність пройде гладко, і ви отримаєте заслужену компенсацію за свою благородну справу. У нашому центрі працюють професійні юристи, які складають грамотний договір, на якому будуть грунтуватися взаємини між сурогатною матір’ю і генетичними батьками дитини. В результаті зводиться до мінімуму будь-який ризик неправомірних дій від будь-якої зі сторін.

2.Медична сторона питання.

З медичного боку сурогатна мати наражається на ризик у тому плані, що вона зобов’язана пройти широкий спектр обстежень, які повинні підтвердити її здоров’я, так як дуже багато проблем можуть не показуватися на перших строках вагітності, але в результаті спровокувати викидень або інші ускладнення вагітності та пологів.

Як це відбувається?

Щоб звести до мінімуму ризик для сурогатної матері в момент виношування і народження дитини, ми проводимо повне обстеження потенційних гестаційних кур’єрів, щоб і ми, і ви були впевнені, що ваше здоров’я дозволяє вам абсолютно вільно виносити і народити дитину, що це не обернеться ніякими ускладненнями і після програми ви повернетеся додому така ж здорова і щаслива, як були до цього.

3.Псіхологічний аспект.

Ще один медичний ризик полягає в психологічну сторону питання. Цілком природно, що незалежно від того, наскільки сильно ви хочете допомогти безплідних сім’ї, за 9 місяців ви прив’язується до тієї дитини, якого виношуєте.

Як це вирішити?

Для того, щоб допомогти сурогатної матері впоратися з цими проблемами і жити повноцінним власним життям, в нашому центрі працюють професійні психологи, до яких ви можете звертатися в тому випадку, якщо вам необхідна підтримка з будь-якого питання, що стосується сурогатного материнства.

 Хочешь стать сурмамой?

Оставь свои контакты, мы расскажем как это выгодно и полезно!

Звоните по указанным телефонам

+38 (095) 423 16 69
+38 (097) 139 84 86

[contact-form-7 404 "Not Found"]