+38 (095) 423 16 69 | +38 (097) 139 84 86 surmamaplus@gmail.com

Сурогатне материнство

Центр сурогатного материнства “Мама плюс» спільно з клінікою Biotexcom пропонуємо жінкам взяти участь в програмі сурогатного материнства.

Ми розширюємо нашу базу сурогатних мам, тому запрошуємо всіх бажаючих жінок у віці від 18 до 45 років, у яких вже є власні діти, виступити в якості сурогатної матері. Ми гарантуємо повну конфіденційність сурмами і гідну компенсацію.

Навіщо потрібно сурогатне материнство?

Деякі жінки не можуть самостійно виносити і народити дитину, і на це є безліч медичних причин. В першу чергу, це повне протипоказання до процесу вагітності і пологів, наприклад, пов’язане з проблемами серцево-судинної системи. Крім того, сурогатне материнство – це єдиний спосіб мати дітей для тих жінок, у яких немає матки або вона серйозно деформована, це може бути наслідок хірургічного втручання або вроджена патологія.

Що робить сурмама?

На плечі сурогатної матері покладається дуже серйозна місія: вона повинна виносити і народити здорову дитину, для того, щоб безплідна сім’я пізнала щастя мати дітей. Всупереч розхожій думці, сурогатна мати не має ніякого відношення до дитини, яку вона виношує, це повністю генетично чужої малюк.

Сурогатне материнство законно?

Сурогатне материнство в Україні захищено законом, всі права сурогатної матері прописані в законодавстві, так що ви можете не переживати про те, що щось в процесі піде не так. Більш того, в Україні дозволено сурогатне материнство на комерційній основі, тобто таке, за яке гестаційний кур’єр отримує фіксовану винагороду. Це справедливо, оскільки сурогатна мати витрачає чимало часу і сил на свою непросту задачу, вона повинна кілька місяців виношувати дитину, а потім народити його, і весь час стежить за тим, щоб малюк відчував себе добре.

Етична сторона питання

Що стосується етичної сторони питання, європейське співтовариство репродуктології людини і ембріології вважає, що використання гестаційного кур’єра для виношування і народження дитини чи не суперечить етичним і моральним законам.

 

 Хочешь стать сурмамой?

Оставь свои контакты, мы расскажем как это выгодно и полезно!

Звоните по указанным телефонам

+38 (095) 423 16 69
+38 (097) 139 84 86

[contact-form-7 404 "Not Found"]