+38 (095) 423 16 69 | +38 (097) 139 84 86 surmamaplus@gmail.com

Ваши запитання

Сурогатне материнство дозволено в Україні?

Так, в Україні повністю дозволено сурогатне материнство, в тому числі і на комерційній основі. Воно прописано в законодавстві, згідно з яким повністю захищені і гестаційний кур’єр, і біологічні батьки дитини.

Хто може використовувати послуги гестаційного кур’єра?

Згідно із законодавством України, послугами сурогатної матері можуть користуватися люди, у яких є для цього медичні показання. Це жінки, у яких істотно деформована або відсутня матка, які не можуть виношувати і народжувати дитину через істотні протипоказань. Також це жінки, які проходили тривалий курс лікування безпліддя, який не приніс результату навіть з використанням ЕКЗ. Згідно із законодавством, скористатися послугами сурогатних матерів може тепер вже не тільки сімейна пара, а й пари, що складаються в цивільному шлюбі або самотні жінки.

Як багато людей використовують послуги сурогатного материнства?

На щастя, не так багато людей використовують послуги сурогатних матерів, так як для цього необхідні серйозні свідчення. Дуже складно сказати, скільки саме дітей народжується з використанням такої репродуктивної технології, адже клініки строго охороняють конфіденційність своїх клієнтів. Однак в середньому за один рік в нашій країні з’являється близько 3 сотень дітей, народжених сурогатними матерями.

Наскільки ефективно сурогатне материнство?

Як у будь-якої іншої репродуктивної технології, ефективність сурогатного материнства залежить від безлічі факторів, включаючи використання донорської яйцеклітини або використовували яйцеклітини жінки, яка лікується від безпліддя, від стану здоров’я самої сурогатної матері, від віку пацієнтів і так далі. В середньому успіхом закінчуються від 45 до 55% програм сурогатного материнства. Для порівняння, штучне запліднення дає всього 35% успіху.

Хто така сурогатна матір?

Сурогатна мати, або гестаційний кур’єр – це жінка, яка на добровільних засадах, комерційної або благодійної, погоджується виношувати чужу дитину з подальшою обов’язковою передачею батькам. При цьому гестаційний кур’єр не має ніякого генетичного відношення до самій дитині, завдання сурогатної матері – це виносити і народити дитину.

Вагітність сурогатної матері чимось відрізняється від звичайної вагітності?

Ні, після штучного запліднення у сурогатної матері розвивається звичайнісінька вагітність, не рахуючи того, що вона виношує генетично нерідну дитину.

Чи необхідно сурогатної матері приїжджати в клініку для того, щоб їй зробили укол?

Ні, звичайно сурогатні мами абсолютно спокійно справляються з цим самі. Якщо ж ви не можете робити собі самостійно уколи, можете використовувати послуги медпрацівника, який буде приходити до вас додому. Головне, щоб все уколи робилися в той самий час, коли вам говорив лікар.

Які обмеження є для сурогатної мами від моменту, коли перенесли ембріон і до того, як лікарі скажуть, що вона вагітна?

У нашій клініці категорично сурогатним мамам в цей період заборонено мати сексуальні стосунки, відчувати серйозні фізичні навантаження або піднімати тяжкості, приймати алкоголь, наражатися на ризик інфікування, приймати гарячу ванну або лазню.

Що відбувається після того, як лікарі визначають вагітність?

Як тільки лікарі визначають вагітність, сурогатна мати проводить звичайнісіньку вагітність, стоїть на обліку в хорошій клініці, її основне завдання – піклуватися про дитину.

Чи є зв’язок між сурогатною мамою і дитиною?

Ні, насправді в тілі матері у дитини зовсім інший коло кровообігу. Крім того, для сурогатного материнства використовуються виключно ооцити, які не мають ніякого генетичного відношення до сурогатної матері. Таким чином, гестаційний кур’єр виношує генетично чужу дитину. У тому випадку, якщо жінка, яка проходить курс лікування від безпліддя, не в змозі надати власні яйцеклітини для зачаття, використовуються клітини донора, але ні в якому разі не сурогатної матері.

Які бувають ускладнення під час вагітності сурмами?

Вагітність сурмами нічим не відрізняється від звичайної вагітності, відповідно і ускладнення нічим не відрізняються. У будь-якому випадку, всі подібні проблеми вирішуються в клініці фахівцями, так що ви можете не переживати про те, що щось трапиться, і ви залишитеся без підтримки.

Як часто сурогатної матері необхідно ходити на прийом до лікаря?

Кожен випадок вагітності індивідуальний, і частота відвідування лікаря залежить виключно від здоров’я сурогатної матері і стану дитини. Від початку програми до перенесення ембріона сурогатній мамі необхідно прийти в клініку приблизно 7 раз, а за час вагітності їй необхідно відвідувати лікарню приблизно раз в 2 тижні.

Чи можна сурмам займатися сексом?

Репродуктологи категорично забороняють сурогатним матерям займатися сексом в період виношування дитини. Це пов’язано з ризиком передачі дитині інфекційного захворювання, що передається статевим шляхом. Крім того, активний статевий акт може закінчитися серйозними наслідками аж до викидня, в результаті чого контракт буде достроково розірваний, і сурогатна мати не отримає ніякої компенсації.

Де проходять пологи?

Організацією народження дитини також займається наша клініка. Сурогатна мати народжує зазвичай в тому місті, де проживають генетичні батьки, щоб вони могли відразу ж забрати свою дитину, а також могли контролювати весь процес і вибирати хороший пологовий будинок.

Сурогатна мати обов’язково народжує через кесарів?

Ні, сурогатна мати народжує через кесарів тільки в тому випадку, якщо для цього існують свідчення, як і при звичайній вагітності. Якщо для кесаревого розтину немає показань, генетичні батьки не можуть наполягати на тому, щоб сурогатна мати народила саме через кесарів. Однак якщо це необхідно, згідно з контрактом сурогатна мати не має права відмовитися від проведення кесаревого розтину в тому випадку, якщо природні пологи загрожують її здоров’ю та здоров’ю дитини.

Які документи необхідні при першому відвідуванні лікаря?

Під час перших відвідин вам необхідний ваш паспорт і свідоцтво про народження дитини або дітей.

Що буде, якщо перенос не вдасться?

Важливо розуміти, що навіть штучне запліднення в кращих клініках країни, на жаль, не дає гарантії, що сурогатна мати може завагітніти. Сурогатній мамі, як генетичним батькам, потрібно бути готовою до ще як мінімум одної спроби, хоча в більшості випадків вагітність наступає з першого або другого разу. У разі, якщо сурогатна мама живе в іншому місті, ми забезпечуємо оплату проїзду в клініку для повного обстеження та безпосередньо самої участі в програмі.

Чи можна проводити сурогатній мамі штучну інсеминацію?

Що б вам не говорили, в Україні повністю заборонено використання яйцеклітин сурогатної матері в рамках процедури штучного запліднення. Оскільки штучна інсемінація передбачає, що в тіло жінки поміщається сперма для зачаття з використанням власних яйцеклітин, така процедура не проводиться, так як в такому випадку мова йде про те, що сурогатна мати продає власну дитину.

Чи можу я стати сурогатною мамою, якщо у мене негативний резус фактор?

Звичайно, незалежно від групи крові і резус-фактора жінка може стати сурогатною матір’ю. Головне, щоб ви відповідали всім іншим вимогам до сурогатних матерів.

Чи можна пройти попереднє обстеження там, де я живу і відправити результати в клініку?

Так, якщо ви вважаєте за потрібне, попереднє обстеження ви можете пройти в своєму місті і відправити електронною поштою в нашу клініку.

Скільки часу має пройти після пологів, щоб я могла стати сурогатною мамою?

Після народження дитини повинен пройти як мінімум рік, для того щоб ви встигли завершити годування дитини грудьми, організм повністю відновився і був готовий до нової вагітності.

Якщо я здорова молода жінка, чи можу я стати сурогатною мамою, якщо у мене немає дітей?

Ні, на жаль, в програму сурогатного материнства приймаються тільки жінки, які вже мають генетично рідних дітей. Однак якщо ви хочете допомогти безплідним парам, ви можете взяти участь в програмі донорства яйцеклітин, яка також добре оплачується, в якості компенсації ви отримаєте до 25000 гривень.

Чи зможу я стати сурогатною мамою, якщо я заміжня, але вже давно не живу з чоловіком?

Для того, щоб взяти участь в програмі сурогатного материнства, вам необхідний письмовий дозвіл чоловіка, якщо ви перебуваєте в зареєстрованому шлюбі.

 Хочешь стать сурмамой?

Оставь свои контакты, мы расскажем как это выгодно и полезно!

Звоните по указанным телефонам

+38 (095) 423 16 69
+38 (097) 139 84 86

[contact-form-7 404 "Not Found"]