+38 (095) 423 16 69 | +38 (097) 139 84 86 surmamaplus@gmail.com

Психологія сурогатного материнства

Сурогатне материнство вимагає серйозної підготовки не тільки в плані медицини і юридичної сторони питання, важливо пам’ятати про психологічні проблеми, які можуть допомогти вирішити тільки професіонали.

Психологічні проблеми сурмами: звикання до дитини

Безумовно, сурогатна мати виношує генетично не свою дитину, вона дуже добре усвідомлює, що це чужий малюк. Проте, їй належить провести з ним пліч-о-пліч 9 місяців, а значить, вона до нього безумовно звикне. Саме це є наріжним каменем сурогатного материнства, адже жінка звикає до дитини і в результаті стає досить складно з ним розлучитися. Це нормально, що сурогатна матір після народження дитини і передачі його генетичним батькам переживає про те, щоб у нього все було добре.

Як з цим впоратися?

Усвідомити, що люди прийшли дуже довгий і важкий шлях для того, щоб мати рідного малюка, вони будуть його оберігати і любити, він потрапить в свою сім’ю, яка завжди буде до нього тепло ставиться. Однак іноді цього усвідомлення для сурогатної матері виявляється мало.

До кого звернутися за допомогою?

У центрах репродуктології працюють психологи, чиє завдання – допомогти сурогатної матері пережити цей період, зрозуміти, що вона допомогла якійсь родині стати повноцінною, що з дитиною, якого вона виношувала, все буде добре, про нього будуть піклуватися і любити.

Важливо знати!

В основному емоційний зв’язок між матір’ю і дитиною формується вже після пологів, в процесі, коли дитина росте, виховується, формується його особистість. Психологи допомагають гестационному кур’єру сконцентруватися на тому, що він отримав в обмін на благородний вчинок, в результаті чого жінка концентрується на власних потребах і легше переносить розставання з дитиною.

Пам’ятайте про свої потреби

Дуже важливо, щоб сурогатна мати дуже чітко усвідомлювала, що вона збиралася отримати натомість після сурогатного материнства, наскільки серйозним було прийняте рішення і що вона отримає в кінцевому підсумку. Крім того, у сурогатної матері вже є як мінімум одна власна дитина, яка чекає з нетерпінням її повернення. Це додатково підтримує сурогатну матір, допомагає якомога швидше повернутися до нормального життя і легко перенести розставання з чужою дитиною, так як набагато важливіше і піклуватися про своїх рідних дітей.

Проблеми в суспільстві

Ще один наріжний камінь сурогатного материнства – це відношення суспільства до такого явища. Сурогатна мати так чи інакше не зможе приховати власну вагітність від оточуючих людей, особливо якщо у неї є чоловік. В результаті гестаційний кур’єр може зіткнутися із серйозним неприйняттям або навіть агресією оточуючих людей, які дуже часто вважають, що сурогатна мати є кимось на кшталт повії, що вона торгує дітьми.

Як з цим впоратися?

Всі ці моменти можна обійти, гострі кути згладити, в тому числі і тому, що сурогатних матерів генетичні батьки дітей дуже часто запрошують жити в своєму місті. Це дозволяє сурогатної матері уникнути неприємних пліток і чуток, а значить, після повернення додому продовжити нормальне життя.

Чому так важливий психолог?

У будь-якому випадку, сурогатна мати повинна пам’ятати про те, що в центрі репродуктології працює психолог, який дуже добре розуміє ці проблеми і допоміг вже не одному десятку подібних жінок. Не слід соромитися звертатися до психолога, під час або після вагітності. Дуже важливо, щоб сурмама відчувала себе добре, адже від цього безпосередньо залежить також здоров’я і самопочуття дитини.

 

У будь-якому випадку, сурогатна мати повинна пам’ятати про те, що в центрі репродуктології працює психолог, який дуже добре розуміє ці проблеми і допоміг вже не одному десятку подібних жінок. Не слід соромитися звертатися до психолога, під час або після вагітності. Дуже важливо, щоб сурмама відчувала себе добре, адже від цього безпосередньо залежить також здоров’я і самопочуття дитини. Але навіть після народження малюка ніхто не закидає спілкування з сурогатною мамою: якщо вам необхідна буде допомога і психологічна підтримка, ви можете завжди звернутися до психологів нашого центру, які допоможуть вам усвідомити, наскільки благородний і світлий вчинок ви зробили. Вони стануть вашими партнерами і союзниками, допоможуть вам повернутися до повсякденних справах і турботі про своїх дітей.

 Хочешь стать сурмамой?

Оставь свои контакты, мы расскажем как это выгодно и полезно!

Звоните по указанным телефонам

+38 (095) 423 16 69
+38 (097) 139 84 86

[contact-form-7 404 "Not Found"]