+38 (095) 423 16 69 | +38 (097) 139 84 86 surmamaplus@gmail.com

Не так давно вчені з Копенгагена повідомили безплідним парам чудову новину: згідно з їхньою статистикою, приблизно три чверті жінок, які зверталися в клініки репродуктології з проблемою безпліддя з різних причин, змогли стати мамами. Ці дані були взяті з статистики самої клініки, а конкретно, з вибірки за 3 роки, з 2007 по 2010. За цей час клініка встигла допомогти більш ніж 20 000 жінок, і 75% з них змогли завагітніти і стати батьками. Якщо говорити більш конкретно, мається на увазі період від початку їх лікування і приблизно до 5 років після вступу в програму лікування безпліддя.

У світі далеко не всі країни відстежують подібну статистику, але в Данії вчені вирішили, що необхідно точно дізнатися, скільки жінок домагаються позитивних результатів на терені лікування безпліддя. Майже 60% жінок змогли народити дитину після курсу лікування від безпліддя в одній з клінік, а близько 15% змогли зачати дитину природним шляхом незважаючи на діагноз безпліддя. Близько 50% змогли зачати і народити дитину за рік або два після початку лікування, і при цьому майже 50% жінок провели всього лише одну спробу ЕКЗ, яка відразу ж виявилася успішною.

Крім того, вчені підтвердили статистичні взаємозв’язки ефективності лікування безпліддя і віку жінки. Згідно зі статистикою, жінки, які були молодше 30 років до моменту вступу в програму, завагітніли протягом 5 років після постановки діагнозу в 80% випадків, у віці від 30 до 35 років цей відсоток становить 60%, а для жінки старше 40 років він становить всього 25%.

Це означає, що у всіх людей, які стають на непростий шлях лікування від безпліддя тепер є технічні дані, які підтверджують ефективність такого лікування. Згідно зі статистикою, у безплідних пар є величезні шанси стати щасливими батьками, але для цього буде потрібно якийсь час, так як вибірка велася в середньому протягом 5 років після початку лікування безпліддя.

Не слід забувати і те, що медицина не стоїть на місці і розвивається з кожним роком, а значить, у вас з кожним роком все більше шансів стати батьками. З іншого боку, репродуктологи радять: не затягуйте з народженням дитини, так як після 40 років у жінки різко падають шанси стати мамою.

 Хочешь стать сурмамой?

Оставь свои контакты, мы расскажем как это выгодно и полезно!

Звоните по указанным телефонам

+38 (095) 423 16 69
+38 (097) 139 84 86

[contact-form-7 404 "Not Found"]